.تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت داده کاودهقان 1403/01/05بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا 14 روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند.
داده کاو دهقان می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.
صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت داده کاو دهقان استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند. قوانین و مقررات سایت داده کاو دهقان

تعاریف قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد.
ازجمله قوانینی که سایت داده کاو دهقان تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.
توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین داده کاو دهقان و کاربران می‌باشد.
سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «داده کاودهقان» استفاده شده است منظور سایت داده کاو دهقان طبرستان می‌باشد.
موضوع فعالیت سایت داده کاودهقان
خدمات سایت داده کاودهقان به‌طورکلی به شرح زیر است:

  • طراحی وب سایت
  • طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل
  • طراحی و توسعه نرم افزار های ویندوز
  • طراحی و توسعه سامانه ی نقشه مای مپ روم

مالکیت فکری

  • تمام محتوای سایت داده کاودهقان مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به شرکت داده کاودهقان طبرستان می‌باشد و بدون موافقت و اجازه داده کاودهقان ، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.
  • شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.

نمایندگی فروش محصولات
تمام محصولات داده کاو دهقان فقط از طریق سایت داده کاو دهقان به نشانی https://dadehkavdehghan.ir/ به فروش می‌رسد. هیچ‌یک از محصولات داده کاودهقان در هیچ مرجع دیگری قابل‌ارائه نیست.

demo